služba

Qantero

Kozmetický, masážny a rehabilitačný prístroj

Prístroj Qantero pracuje na princípe vákuových rázov a slúži na ošetrenie tela a aj tváre. Prístroj je certifikovaný v Európe a  Amerike aj ako lekársky prístroj. Vo svojej kategórii má najúčinnejšie výsledky.
Vákuové rázy vytvárané v prístroji sa prenášajú na telo, prípadne tvár pomocou aplikátora. V dôsledku toho dochádza v ošetrovanej partii k aktivácii fibroblastov ( buniek ktoré tvoria kolagén – základné spojivové tkanivo v tele) a k prudkej tvorbe kolagénových vlákien. Výsledkom je pevná, pružná a hladká pokožka bez ohľadu na životný štýl klientky. Zároveň dochádza k prudkému zvýšeniu metabolizmu v ošetrovanej partii a to je základným predpokladom k zoštíhleniu tukového tkaniva. 
Qantero

Využitie

Využitie

služba

Qantero

Ako ošetrenie prebieha?

Najskôr sa pomocou špeciálnych nádstavcov aktivujú lymfatické cesty. Po tom sa nanesie hrejivá emulzia s capsaicínom. Záčína sa na brušku, pokračuje sa nohami. Ošetrenie sa líši podľa výberu procedúry a trvá približne 45 minút.
Medzi procedúrami nemá byť pauza kratšia ako jeden deň a dlhšia  ako šesť dní. Prvé tri procedúry sú detoxikačné, vylučujú sa balastné látky usadené v ošetrovaných partiách. Po prvých procedúrach sa môže objaviť ľahká únava, bolesť hlavy, zmena farby, konzistencie a farba moču.
Objavuje sa úbytok objemu ošetrovaných miest a pri štvrtom ošetrení sa začínajú objavovať zmeny na pokožke,  je znateľná pevnosť, pružnosť a hladkosť. Po 10 ošetreniach  odporúčame udržiavacie ošetrenie, raz za dva až štyri týždne.
Pri detoxikácii  sa aktivujú bunky tzv. Makrofágy, ktoré spolu s lymfatickým systémom dopravujú do krvi toxický odpad, ten sa odfiltruje v pečeni, obličkách a potom vylúči z tela. Vyplavujú sa zvyškové produkty látkovej výmeny, tzv. Metabolitov a posilňuje sa pokožka a podkožné väzivo.
Pri ošetrení dochádza k aktivácii lymfatického systému, k vysokému prekrveniu a rozbíjaniu tukových zhlukov okolo buniek. Na povolených, alebo prerušených  vláknach sa aktivujú nové bunky, ktoré vytvárajú nové kolagénové vlákna a spevňujú a vypínajú pokožku. Ošetrenie potláča prejavy celulitídy.
Lymfodrenáž poskytuje okamžitú úľavu opuchnutým nohám. Za pomoci nízkych frekvencie vákuových rázov, dochádza k aktivácii lymfatického systému a k odvodneniu ošetrovanej oblasti.
Quantero 1-min