AB Zdravie a Krása CENTRUM

Čo sa skrýva za názvom AB Zdravie a Krása CENTRUM ?

Centrum vzniklo s cieľom poskytnúť čo najširšej klientele prístup k najinovatívnejším a najmodernejším globálnym technológiám a trendom v oblasti estetickej medicíny, zdravia a krásy. Cieľom bolo zlúčiť viacero typov ošetrení a zdravotných, lekárskych odborníkov pod jednou strechou. Ponúkame široké spektrum zákrokov v oblasti korektívnej a laserovej medicíny. Našim cieľom je zachovanie prirodzenej krásy a sviežeho vzhľadu.
Okrem jednorazových zákrokov sme pripravení starať sa o mladistvý vzhľad našich klientov po celý rok prostredníctvom individuálnych Anti – Aging programov.
Recepcia dalej-min

AB Zdravie a Krása CENTRUM

Prečo navštíviť naše CENTRUM?

  • Individuálny prístup – budeme k vám pristupovať osobne a zákroky prispôsobíme vašim potrebám
  • Moderné metódy a prístroje – používame najnovšie lekárske prístroje a najmodernejšie prístupy pri ošetreniach
  • Snažíme sa o čo najprirodzenejší vzhľad našich klientov používaním najkvalitnejších materiálov v ich primeranom množstve (čiže bez prekorigovania)
  • Postaráme sa o vás v príjemnom, novom a modernom prostredí, s domáckou atmosférou.

Náš tím

Ada profilovka

Adriana Bobuľová

Zdravotná sestra a majiteľka salónu

Mgr. Jana Chabenová

Fyzioterapeut

Mgr. Eva Oršulová

Kozmetička, verejný zdravotník
Hruskova (2)

Lívia Hrušková

Recepčná

Adriana Bobuľová, zdravotná sestra

má dlhoročné skúsenosti v oblasti zdravotníctva a estetiky, skúsenosti z Ústavu lekárskej kliniky, pôsobila ako inštrumentárka pri výkonoch esteticko-plastickej chirurgie, inštrumentárka na centrálnych operačných sálach, zdravotná sestra na ambulancii cievneho chirurga, vedúca zdravotná sestra Hlavnej banskej záchrannej služby, pôsobenia v Bojnickej nemocnici na oddelení ORL, urológia, vyštudovala strednú zdravotnícku školu v Žiline, postgraduálne štúdium absolvovala  v inštitúte pre ďalšie vzdelávanie pracovníkov v zdravotníctve – inštrumentovanie v operačnej sále.
„Chcem prispieť k zlepšeniu zdravia a zvýšeniu Vašej elegancie prostredníctvom poskytovaných služieb v mojom centre.“
„Verím, že sa moje služby rozhodnete vyskúšať a ja urobím maximum pre Vašu spokojnosť a dosiahnutie želaného výsledku.“ 
_autotone

Mgr. Jana Chabenová – fyzioterapeut

Má bohaté odborné skúsenosti z ambulantnej fyzioterapie s liečbou bolesti pohybového aparátu, ale aj s pooperačnou a poúrazovou rehabilitáciou.
Študovala na SZŠ v Banskej Bystrici v odbore masér, maturita v odbore všeobecná sestra na SZŠ vo Zvolene. Pomaturitné štúdium na SZŠ v Banskej Bystrici v odbore DIPLOMOVANÝ FYZIOTERAPEUT, kde absolvovala kurzy:
  • manuálnej lymfodrenáže,
  • facilitácia loptičkov pri respiračných ochoreniach,
  • nešpecifická mobilizácia pomocou loptičiek na softtenis,
  • využitie aktívnej segmentálnej centrácie v posttraumatických stavoch končatín.
Externe absolvovala bakalárske a magisterské štúdium na SZV – fakulta zdravotníctva v Banskej Bystrici v odbore FYZIOTERAPIA.
Pracovala ako fyzioterapeut na ambulancii FBLR v Novákoch a prevažnú časť svojich odborných skúseností získala na ambulancii FBLR u MUDr. Marta Madajová v Prievidzi.
„Som veľmi rada, že mi bolo umožnené byť súčasťou tímu estetického centra AB Zdravie a Krása a verím tomu, že aj ja svojimi poznatkami, skúsenosťami, vystupovaním a prístupom k práci prispejem k dobrému menu centra a samozrejme s spokojnosti našich klientov.“
„Dobré zdravie stojí viac ako najväčšie bohatstvo.“
_autotone

Mgr. Eva Oršulová - kozmetička, verejný zdravotník

Má dlhoročné skúsenosti z oblasti kozmetiky a pedikúry.
Študovala na ZSŠHS a O v Prievidzi v odbore kozmetička. Absolvovala kurzy:
– Reflexná masáž,
– Mikromasáž očného okolia.
Externe absolvovala bakalárske a magisterské štúdium na SZU – Fakulta verejného zdravotníctva v Bratislave v odbore verejný zdravotník.
Pracovala ako kozmetička v kozmetickom salóne a ako verejný zdravotník v súkromnej spoločnosti v Prievidzi.
„Som rada, že môžem byť súčasťou tímu estetického centra AB Zdravie a Krása a verím tomu, že aj ja svojimi skúsenosťami, vystupovaním a prístupom k práci prispejem k dobrému menu centra a samozrejme k spokojnosti našich klientov.″
„Krása začína vo chvíli, keď sa rozhodnete byť sami sebou.″
_autotone

Lívia Hrušková, recepčná

“Som veľmi rada, že mi bolo umožnené stať sa recepčnou tohto krásneho estetického centra AB Zdravie a Krása.
Spolu s mojimi kolegyňami sa budeme snažiť, aby ste sa u nás cítili príjemne.
Teším sa na osobné stretnutie.“
_autotone

MUDr. Radoslav Strapko, MPH - ortopédia

_autotone

MUDr. Elena Strapková Boydová, MPH - rehabilitácia

_autotone

Referencie

Vyjadrenia
od našich spokojných zákazníkov

Veľmi príjemná pani kozmetička s profesionálnym prístupom a množstvom noviniek pre riešenie kozmetických a zdravotných problémov. Určite odporúčam.
Jana Klečaneková
Som velmi spokojna, mala som dost skarede pigmentove skvrny a po laserovom zakroku mi ihned zmizli cize moja velka spokojnost, plet mam ako predtym a mozem povedat este krajsiu, Adka je velmi mila a sikovna, som velmi spokojna s tym salonom.
Tatiana Ivanová Jendrálová
Chodíme sem spolu s 20 ročným synom.Maximalna spokojnosť a odbornosť .Vidieť jej profesionalitu a ochotu pomôcť v každej oblasti.Mimochodom je aj zdravotná sestra,takže šup pod jej šikovné rucky
Natália Petrášová
Pani Aďka je milý a pozitívny človek s veľkými skúsenosťami a odborným prístupom. Vždy poradí, človek si tak ide oddýchnuť. Navštívila som ju viac krát a vždy som spokojná. Odporúčam ju aj všetkým známym.
Monika Ontario Boxrelay
Odporúčam! Výnimočný ľudský prístup s vysokou odbornosťou a efektívne zákroky. Výsledky e-peel (bezbolestné čistenie a omladenie pleti) a IPL (odstránenie pigmentových škvŕn a cievok z tváre) viditeľné už po prvom ošetrení.
Radka Tarabčíková Kulaviaková
Rada by som sa podelila o zážitok z ošetrení v salóne… Navštevujeme ho s dcérkou už skoro rok a sme veľmi spokojné. Po odporúčaní a nastavení účinných terapií sme si dali do poriadku pleť,,, trápilo nás akné, jazvičky po ňom a mňa aj pigmentové škvrny… Pani Aďka nám poradila vhodné ošetrenia, ktoré pravidelne navštevujeme a dopĺňame kvalitnými produktmi ktoré si u nej kupujeme pre domácu starostlivosť.Pleť je pre ženy veľmi dôležitá a my sme na svoju po dlhej dobe opäť pyšné !
Ďakujeme Aďka
Ivana Škrteľová

Kontaktujte nás

Začnite s Vašou premenou už dnes!

Adresa:

Za depom 3071/7H

971 01 PRIEVIDZA

odkaz na Google Maps

Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky alebo emailom:

+421 909 198 523

info@abzdravieakrasa.sk

Parkovanie vyhradené pred budovou "AB CENTRUM".