AB Zdravie a Krása CENTRUM

Čo sa skrýva za názvom AB Zdravie a Krása CENTRUM ?

Centrum vzniklo s cieľom poskytnúť čo najširšej klientele prístup k najinovatívnejším a najmodernejším globálnym technológiám a trendom v oblasti estetickej medicíny, zdravia a krásy. Cieľom bolo zlúčiť viacero typov ošetrení a zdravotných, lekárskych odborníkov pod jednou strechou. Ponúkame široké spektrum zákrokov v oblasti korektívnej a laserovej medicíny. Našim cieľom je zachovanie prirodzenej krásy a sviežeho vzhľadu.
Okrem jednorazových zákrokov sme pripravení starať sa o mladistvý vzhľad našich klientov po celý rok prostredníctvom individuálnych Anti – Aging programov.
Recepcia dalej-min

AB Zdravie a Krása CENTRUM

Prečo navštíviť naše CENTRUM?

  • Individuálny prístup – budeme k vám pristupovať osobne a zákroky prispôsobíme vašim potrebám
  • Moderné metódy a prístroje – používame najnovšie lekárske prístroje a najmodernejšie prístupy pri ošetreniach
  • Snažíme sa o čo najprirodzenejší vzhľad našich klientov používaním najkvalitnejších materiálov v ich primeranom množstve (čiže bez prekorigovania)
  • Postaráme sa o vás v príjemnom, novom a modernom prostredí, s domáckou atmosférou.

Náš tím

Ada profilovka

Adriana Bobuľová

Zdravotná sestra a majiteľka salónu

Mgr. Jana Chabenová

Fyzioterapeut

Mgr. Eva Oršulová

Kozmetička, verejný zdravotník
Hruskova (2)

Lívia Hrušková

Recepčná

Adriana Bobuľová, zdravotná sestra

má dlhoročné skúsenosti v oblasti zdravotníctva a estetiky, skúsenosti z Ústavu lekárskej kliniky, pôsobila ako inštrumentárka pri výkonoch esteticko-plastickej chirurgie, inštrumentárka na centrálnych operačných sálach, zdravotná sestra na ambulancii cievneho chirurga, vedúca zdravotná sestra Hlavnej banskej záchrannej služby, pôsobenia v Bojnickej nemocnici na oddelení ORL, urológia, vyštudovala strednú zdravotnícku školu v Žiline, postgraduálne štúdium absolvovala  v inštitúte pre ďalšie vzdelávanie pracovníkov v zdravotníctve – inštrumentovanie v operačnej sále.
„Chcem prispieť k zlepšeniu zdravia a zvýšeniu Vašej elegancie prostredníctvom poskytovaných služieb v mojom centre.“
„Verím, že sa moje služby rozhodnete vyskúšať a ja urobím maximum pre Vašu spokojnosť a dosiahnutie želaného výsledku.“ 
Adriana_Bobulova2-min

Mgr. Jana Chabenová – fyzioterapeut

Má bohaté odborné skúsenosti z ambulantnej fyzioterapie s liečbou bolesti pohybového aparátu, ale aj s pooperačnou a poúrazovou rehabilitáciou.
Študovala na SZŠ v Banskej Bystrici v odbore masér, maturita v odbore všeobecná sestra na SZŠ vo Zvolene. Pomaturitné štúdium na SZŠ v Banskej Bystrici v odbore DIPLOMOVANÝ FYZIOTERAPEUT, kde absolvovala kurzy:
  • manuálnej lymfodrenáže,
  • facilitácia loptičkov pri respiračných ochoreniach,
  • nešpecifická mobilizácia pomocou loptičiek na softtenis,
  • využitie aktívnej segmentálnej centrácie v posttraumatických stavoch končatín.
Externe absolvovala bakalárske a magisterské štúdium na SZV – fakulta zdravotníctva v Banskej Bystrici v odbore FYZIOTERAPIA.
Pracovala ako fyzioterapeut na ambulancii FBLR v Novákoch a prevažnú časť svojich odborných skúseností získala na ambulancii FBLR u MUDr. Marta Madajová v Prievidzi.
„Som veľmi rada, že mi bolo umožnené byť súčasťou tímu estetického centra AB Zdravie a Krása a verím tomu, že aj ja svojimi poznatkami, skúsenosťami, vystupovaním a prístupom k práci prispejem k dobrému menu centra a samozrejme s spokojnosti našich klientov.“
„Dobré zdravie stojí viac ako najväčšie bohatstvo.“
Chamenova

Mgr. Eva Oršulová - kozmetička, verejný zdravotník

Má dlhoročné skúsenosti z oblasti kozmetiky a pedikúry.
Študovala na ZSŠHS a O v Prievidzi v odbore kozmetička. Absolvovala kurzy:
– Reflexná masáž,
– Mikromasáž očného okolia.
Externe absolvovala bakalárske a magisterské štúdium na SZU – Fakulta verejného zdravotníctva v Bratislave v odbore verejný zdravotník.
Pracovala ako kozmetička v kozmetickom salóne a ako verejný zdravotník v súkromnej spoločnosti v Prievidzi.
„Som rada, že môžem byť súčasťou tímu estetického centra AB Zdravie a Krása a verím tomu, že aj ja svojimi skúsenosťami, vystupovaním a prístupom k práci prispejem k dobrému menu centra a samozrejme k spokojnosti našich klientov.″
„Krása začína vo chvíli, keď sa rozhodnete byť sami sebou.″
Orsulova

Lívia Hrušková, recepčná

“Som veľmi rada, že mi bolo umožnené stať sa recepčnou tohto krásneho estetického centra AB Zdravie a Krása.
Spolu s mojimi kolegyňami sa budeme snažiť, aby ste sa u nás cítili príjemne.
Teším sa na osobné stretnutie.“
Hruskova (3)

Referencie

Vyjadrenia
od našich spokojných zákazníkov

Veľmi príjemná pani kozmetička s profesionálnym prístupom a množstvom noviniek pre riešenie kozmetických a zdravotných problémov. Určite odporúčam.
Jana Klečaneková
Som velmi spokojna, mala som dost skarede pigmentove skvrny a po laserovom zakroku mi ihned zmizli cize moja velka spokojnost, plet mam ako predtym a mozem povedat este krajsiu, Adka je velmi mila a sikovna, som velmi spokojna s tym salonom.
Tatiana Ivanová Jendrálová
Chodíme sem spolu s 20 ročným synom.Maximalna spokojnosť a odbornosť .Vidieť jej profesionalitu a ochotu pomôcť v každej oblasti.Mimochodom je aj zdravotná sestra,takže šup pod jej šikovné rucky
Natália Petrášová
Pani Aďka je milý a pozitívny človek s veľkými skúsenosťami a odborným prístupom. Vždy poradí, človek si tak ide oddýchnuť. Navštívila som ju viac krát a vždy som spokojná. Odporúčam ju aj všetkým známym.
Monika Ontario Boxrelay
Odporúčam! Výnimočný ľudský prístup s vysokou odbornosťou a efektívne zákroky. Výsledky e-peel (bezbolestné čistenie a omladenie pleti) a IPL (odstránenie pigmentových škvŕn a cievok z tváre) viditeľné už po prvom ošetrení.
Radka Tarabčíková Kulaviaková
Rada by som sa podelila o zážitok z ošetrení v salóne… Navštevujeme ho s dcérkou už skoro rok a sme veľmi spokojné. Po odporúčaní a nastavení účinných terapií sme si dali do poriadku pleť,,, trápilo nás akné, jazvičky po ňom a mňa aj pigmentové škvrny… Pani Aďka nám poradila vhodné ošetrenia, ktoré pravidelne navštevujeme a dopĺňame kvalitnými produktmi ktoré si u nej kupujeme pre domácu starostlivosť.Pleť je pre ženy veľmi dôležitá a my sme na svoju po dlhej dobe opäť pyšné !
Ďakujeme Aďka
Ivana Škrteľová

Kontaktujte nás

Začnite s Vašou premenou už dnes!

Adresa:

Za depom 3071/7H

971 01 PRIEVIDZA

odkaz na Google Maps

Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky alebo emailom:

+421 909 198 523

info@abzdravieakrasa.sk

Parkovanie vyhradené pred budovou "AB CENTRUM".