AB Zdravie a Krása CENTRUM

Čo sa skrýva za názvom AB Zdravie a Krása CENTRUM ?

Centrum vzniklo s cieľom poskytnúť čo najširšej klientele prístup k najinovatívnejším a najmodernejším globálnym technológiám a trendom v oblasti estetickej medicíny, zdravia a krásy. Cieľom bolo zlúčiť viacero typov ošetrení a zdravotných, lekárskych odborníkov pod jednou strechou. Ponúkame široké spektrum zákrokov v oblasti korektívnej a laserovej medicíny. Našim cieľom je zachovanie prirodzenej krásy a sviežeho vzhľadu.
Okrem jednorazových zákrokov sme pripravení starať sa o mladistvý vzhľad našich klientov po celý rok prostredníctvom individuálnych Anti – Aging programov.
Recepcia dalej-min

AB Zdravie a Krása CENTRUM

Prečo navštíviť naše CENTRUM?

  • Individuálny prístup – budeme k vám pristupovať osobne a zákroky prispôsobíme vašim potrebám
  • Moderné metódy a prístroje – používame najnovšie lekárske prístroje a najmodernejšie prístupy pri ošetreniach
  • Snažíme sa o čo najprirodzenejší vzhľad našich klientov používaním najkvalitnejších materiálov v ich primeranom množstve (čiže bez prekorigovania)
  • Postaráme sa o vás v príjemnom, novom a modernom prostredí, s domáckou atmosférou.

Náš tím

Ada profilovka

Adriana Bobuľová

Zdravotná sestra a majiteľka salónu
Jana profilovka

Jana Škvareninová

Zdravotná sestra
Katka profilovka

Katka Pavlovská

Zdravotnícky pracovník
Tana profilovka

Tatiana Sányová

Recepčná

Adriana Bobuľová, zdravotná sestra

má dlhoročné skúsenosti v oblasti zdravotníctva a estetiky, skúsenosti z Ústavu lekárskej kliniky, pôsobila ako inštrumentárka pri výkonoch esteticko-plastickej chirurgie, inštrumentárka na centrálnych operačných sálach, zdravotná sestra na ambulancii cievneho chirurga, vedúca zdravotná sestra Hlavnej banskej záchrannej služby, pôsobenia v Bojnickej nemocnici na oddelení ORL, urológia, vyštudovala strednú zdravotnícku školu v Žiline, postgraduálne štúdium absolvovala  v inštitúte pre ďalšie vzdelávanie pracovníkov v zdravotníctve – inštrumentovanie v operačnej sále.
„Chcem prispieť k zlepšeniu zdravia a zvýšeniu Vašej elegancie prostredníctvom poskytovaných služieb v mojom centre.“
„Verím, že sa moje služby rozhodnete vyskúšať a ja urobím maximum pre Vašu spokojnosť a dosiahnutie želaného výsledku.“ 
Adriana_Bobulova2-min

Mgr. Jana Škvareninová, zdravotná sestra

má dlhoročné skúsenosti v oblasti zdravotníctva, pôsobením na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny (OAIM), pôsobením v záchrannej zdravotnej službe (RZP).Má ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti ošetrovateľstva, postgraduálne štúdium urgentná medicína, špecializácia z urgentnej medicíny, prax na odborných ambulanciách.
„Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou tímu ľudí estetického centra AB Zdravie a Krása, kde sa budem snažiť využiť všetky moje skúsenosti a vedomosti v oblasti zdravotníctva k vašej spokojnosti. Verím, že aj vďaka mojej pomoci bude vaše telo zdravé a krásne. Čas zastaviť nemôžeme a roky pribúdajú každému rovnako, čo však môžeme,  je dať nášmu telu potrebnú starostlivosť, aby sa stále cítilo zdravé a krásne. Teším sa na spoločné stretnutie s Vami.“
Jana_skvareninova-min

Katka Pavlovská, zdravotnícky pracovník

Odborné skúsenosti a prax v zdravotníctve a odbore rádiologický technik.
Ukončenie nadstavbového štúdia na SZŠ v Martine, špecializácia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave.
Dlhoročná prax oddelenie RTG v nemocnici Bojnice, oddelenie rádiológie uniklinika v Prievidzi.
„Som veľmi rada, že mi bolo umožnené byť súčasťou tímu estetického centra AB Zdravie a Krása a verím tomu, že aj ja svojimi poznatkami, skúsenosťami, vystupovaním a prístupom k práci prispejem k dobrému menu centra a samozrejme s spokojnosti našich klientov.“
„Všetko, čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala.“
IMG_1505-min

Tatiana Sányová, recepčná

“Som velmi vďačná, ze možem byt súčasťou takého krásneho estetického centra, akým je salon AB zdravie a krasa.
Spolu s mojimi kolegyňami sa budeme snažiť, aby ste sa u nás citili prijemne a výnimočne.
V salóne Vás privítam s úsmevom na perách a budem sa snažiť vyhovieť každej Vašej požiadavke, či uz telefonickej alebo osobnej
Teším sa na osobné stretnutie.“
Tatiana2 upravená-min

Referencie

Vyjadrenia
od našich spokojných zákazníkov

Veľmi príjemná pani kozmetička s profesionálnym prístupom a množstvom noviniek pre riešenie kozmetických a zdravotných problémov. Určite odporúčam.
Jana Klečaneková
Som velmi spokojna, mala som dost skarede pigmentove skvrny a po laserovom zakroku mi ihned zmizli cize moja velka spokojnost, plet mam ako predtym a mozem povedat este krajsiu, Adka je velmi mila a sikovna, som velmi spokojna s tym salonom.
Tatiana Ivanová Jendrálová
Chodíme sem spolu s 20 ročným synom.Maximalna spokojnosť a odbornosť .Vidieť jej profesionalitu a ochotu pomôcť v každej oblasti.Mimochodom je aj zdravotná sestra,takže šup pod jej šikovné rucky
Natália Petrášová
Pani Aďka je milý a pozitívny človek s veľkými skúsenosťami a odborným prístupom. Vždy poradí, človek si tak ide oddýchnuť. Navštívila som ju viac krát a vždy som spokojná. Odporúčam ju aj všetkým známym.
Monika Ontario Boxrelay
Odporúčam! Výnimočný ľudský prístup s vysokou odbornosťou a efektívne zákroky. Výsledky e-peel (bezbolestné čistenie a omladenie pleti) a IPL (odstránenie pigmentových škvŕn a cievok z tváre) viditeľné už po prvom ošetrení.
Radka Tarabčíková Kulaviaková
Rada by som sa podelila o zážitok z ošetrení v salóne… Navštevujeme ho s dcérkou už skoro rok a sme veľmi spokojné. Po odporúčaní a nastavení účinných terapií sme si dali do poriadku pleť,,, trápilo nás akné, jazvičky po ňom a mňa aj pigmentové škvrny… Pani Aďka nám poradila vhodné ošetrenia, ktoré pravidelne navštevujeme a dopĺňame kvalitnými produktmi ktoré si u nej kupujeme pre domácu starostlivosť.Pleť je pre ženy veľmi dôležitá a my sme na svoju po dlhej dobe opäť pyšné !
Ďakujeme Aďka
Ivana Škrteľová

Kontaktujte nás

Začnite s Vašou premenou už dnes!

Adresa:

Za depom 3071/7H

971 01 PRIEVIDZA

odkaz na Google Maps

Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky alebo emailom:

+421 909 198 523

info@abzdravieakrasa.sk

Parkovanie vyhradené pred budovou "AB CENTRUM".