služba

OxyGeneo+

Hlboká infúzia - vynikajúce výsledky proti starnutiu.

Vďaka prelomovej technológii , OxyGeneo+™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na kožu v hlbšej úrovni. Ošetrenie OxyGeneo+™ je vhodné pre všetky typy pleti – akýkoľvek etnický pôvod, sfarbenie pleti a citlivú pokožku.
Pri každom ošetrení OxyGeneo+™ môžete odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizujete veľkosť pórov, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváre.
OxyGeneo (3)

Vyberieme výživnú kapsulu, ktorá vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti a tak zlepšíme výsledky ošetrenia.

Výživová kapsula:

NeoBright™

NeoBright™ je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie. Gél NeoBright™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonale vstrebávané.
Kyselina azaleová = pigmentácie. Kyselina azaleová je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie . Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.
Kyselina kojová = zosvetľovanie pokožky. Kyselina kojová je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azelovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.
Retinol = Anti – Aging.Derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

Výživová kapsula:

NeoRevive™

NeoRevive™ úplne  definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.
Kyselina hyalurónová = redukcia vrások. Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácie. Pri starnutí  schopnosť ľudského tela znižuje výrobu kyseliny hyalurónovej . To má za následok tenkú , suchú a vráskavú pleť.
Peptidy = obnova pleti. Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.
Retinol = Obnova kolagénu. Derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.