služba

DermaPlax

Nechirurgický lifting očných viečok

Koža okolo očí sa v priebehu rokov mení a stráca sa prirodzená elasticita. Kruhy pod očami a klesajúce očné viečka sú jasným dôkazom nielen nedostatočného spánku alebo prepracovania, ale aj o prvých prejavoch starnutia pokožky. A hoci nevieme zastaviť čas, máme šikovné neinvazívne riešenie na obnovenie atraktívnosti pohľadu, mladého vzhľadu a sebavedomia.
Dermaplax je revolučný prístroj s detailne prepracovanou technológiou, ktorý nám umožňuje vykonávať celú škálu neablatívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie nachádza v estetickej oblasti. Po ošetrení nezanecháva jazvy a proces hojenia je skutočne krátky. Ide o ošetrenie bez krvácania, šitia, jaziev a modrín.
Dermaplax pero vytvára na svojej špičke tzv. plazma záblesk. Tento záblesk pôsobí na hornú vrstvu pokožky a povrchovo odparí mikromilimetrový bod. V jeho bezprostrednej blízkosti dôjde k povrchovému zmršteniu kože. Ďalšie body sú vytvárané a umiestňované do redukčnej mriežky, ktorá je daná potrebami danej oblasti. Podľa ich rozmiestnenia dochádza k redukcii prebytočnej kože požadovanej oblasti.
DermaPlax1

Výhody

Intervaly aplikácie

Toto ošetrenie je možné zopakovať minimálne za 6 týždňov a iba v tom prípade, ak nie je  ošetrovaná oblasť začervenaná. Ošetrenie je možne opakovať max 4 krát v závislosti od potreby danej oblasti.